MIŚ ŚWIĘTUJE 30-TE URODZINY!

 

Minęło już 30 lat, odkąd w telewizji pojawiła się przesympatyczna postać Misia! Przez wiele lat Miś gościł w programie "Mama i ja". Jakiś czas później dołączyła do niego żywiołowa koleżanka Margolcia. Przyjaźń Misia i Margolci przetrwała do dziś, ulubieńcy wielu pokoleń przedszkolaków pojawiają się w kolejnych programach dla dzieci. Po cyklu "Mama i ja" było "Lato z Kąfacelą", później "Margolcia i miś zapraszają dziś". Przez ostatnie lata możemy bawić się wraz z nimi oglądając serię "Przyjaciele Misia i Margolci" oraz "Przyjaciele" w TVP ABC. 

Miś i Margolcia nagrali również wiele płyt z piosenkami i bajkami dla dzieci. Wiele z nich osiągnęło status złotych lub platynowych! A przeboje takie jak "Żyrafa fa fa", "Tupu-tup po śniegu", "Hulajnoga" czy "Śniadanko baranka" śpiewają wspólnie wszystkie pokolenia ich wielbicieli :)

Z okazji tak wspaniałego jubileuszu zapraszamy serdecznie na cykl spotkań z Tomaszem Gęsikowskim, który przez wszystkie te lata pomagał Misiowi w kolejnych programach. Namawiamy do odwiedzania naszego profilu na facebooku  https://www.facebook.com/TamBajki  oraz oczywiście do zaglądania na nasz blog. Trzymajcie się ciepło! 

 

 

Popularne posty